Klinika jednodňovej dermatologickej, laserovej a estetickej starostlivosti
042/3 810 044

Laserová fotorejuvenizácia

 

Fotorejuvenizácia ako fotoomladenie je v súčasnosti veľmi vyhľadávaná metóda omladzovania pleti, s mimoriadne spokojnou klientelou. Je to efektívna metóda na omladenie pleti a dosiahnutie mladistvejšieho vzhľadu, s odstránením viacerých príznakov starnutia súčasne.

 

Účinným spôsobom odstraňuje z pleti pigmentové škvrny, rozšírené malé cievky, fľaky po akné, zníži sa počet zapálených vyrážok a celkovo zlepšuje textúru a tonus pokožky na ošetrovaných miestach (tvár, krk, dekolt, chrbty rúk a i.). Fotorejuvenizácia pôsobí menej na stimuláciu kolagénu, preto táto metóda nie je vhodná na korekciu hlbších vrások.

 

 

 

 

Účinky laserovej fotorejuvenizácie

  • efektívne lieči popraskané cievky a pigmentové nedokonalosti
  • omladzuje slnkom poškodenú a starnúcu pleť
  • vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad
  • redukuje veľkosť pórov
  • zlepšuje pružnosť a textúru kože
  • znižuje počet zapálených vyrážok, odstraňuje červeno-fialové a hnedé fľaky po vyrážkach

 

 

 

Metóda funguje na báze intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktoré preniká hlboko a kontrolovateľne do pokožky. Pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy, čo znamená, že prehrieva vybrané bunky (kozmetické a kožné chyby), ktoré sú následne odstránené.

 

Pred zákrokom

Pred zákrokom sa nanesie na ošetrované miesto gél a oči sa chránia okuliarmi. Počas zákroku je možné cítiť jemné štipkanie a prehrievanie ošetrovanej oblasti. Po ošetrení môže ísť klientka hneď do práce a vykonávať všetky činnosti bez obmedzenia.

 

Pokožka môže byť mierne začervenaná, čo vymizne do 24 hodín po zákroku. K dosiahnutiu maximálneho efektu je potrebných 3-5 ošetrení s odstupom 4 týždňov.

 

 

 

späť zákroky   laserovy resurfacing

Aké bude u nás počasie?